קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי

בשר.. בשר.. ורק בשר

יפה לסט

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי הינו שירות הניתן למיני אירועים והפקות שונים אשר יבדילו בין האירוע שלך לבין אירועים אחרים ויהפכו את הארוע שלך לאירוע השנה. כמו כן, פעמים רבות ובמיוחד לאחרונה בוחרים בעלי האירוע לא לערוך את האירוע ו/או ההפקה באולם אירוע או במרכז כנסים, אלא בביתם שלכם באווירה אינטימית ונינוחה.

קייטרינג בשרי מציע לך את שירותיו בין אם תבחר לערוך את האירוע שלך באולם אירועים או אצלך בגינה (מומלץ בחום ברבקיו).

קייטרינג בשרי
קייטרינג בשרי
קייטרינג בשרי
קייטרינג בשרי

יפה לסט

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי נותן לך אירוע ברמה אחרת כאשר אנו מתחייבים להביא את הבשרים הטריים ביותר, הטעימים והעסיסיים ביותר וכמובן כשרים על פי הסטנדרטים המקובלים. הצוות המיומן משתמש בכלים והטכנולוגיות החדישות ביותר. התנורים בהם משתמש קייטרינג בשרי הינם בעלי הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום בישול, הכנת וצליית הבשר (הצלייה הינה למשך שעות ספורות ועל כן הבשר יוכן לפני תחילת האירוע) ועישון הבשר.

קייטרינג בשרי מציע לך מגוון תפריטים הכוללים מטעמים שונים ומגוונים, תוכל להינות ממנות בשריות שונות ומגוונות המתואמות במיוחד בשבילך ולאורחיך ולצידם שלל מנות הנבחרות מתפריט פחמימות ומבחר עצום של סלטים. כך לא תצטרך לבחור סוג אחד של מאכלים אלא תוכל לקבל את כל הסוגים בחבילה אחת אשר תתאים לכל סוג של קהל, הן קהל אוכלי הבשר והן קהל הצמחוניים.

קייטרינג בשרי מתחייב להפוך את האירוע לשך לאירוע מיוחד באוירה ביתית ואקזוטית כאחד.

הצוות כולל טבחים ומלצרים מקצועיים בעלי תעודות הסמכה ומקצוע.