טיפים לבחירת קייטרינג לאירוע בת מצווה

בחירת קייטרינג לאירוע בת מצווה היא החלטה כל כך קשה. אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים בחברת קייטרינג שתספק את האוכל והשירות הטובים ביותר עבור האורחים שלכם.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את חברת הקייטרינג לבת מצווה:

– שאל את הקייטרינג שלך במה הם מתמחים. אם הם מציעים מספר סוגים של מאכלים, ייתכן שתצטרך ללכת עם מטבח אחר.

– בדוק את התפריט שלהם באינטרנט לפני שתיצור איתם קשר. כך תוכלו לראות אם יש משהו בתפריט שלא נמצא בסמטה שלכם ולהימנע מבזבוז זמן להתקשר אליהם לפני שתגלו.

– ודא שיש להם מספיק צוות בהישג יד עבור גודל האירוע שלך ושאל על מדיניות הביטולים שלהם למקרה שמשהו יקרה ואתה צריך לבטל ברגע האחרון.

מה הם השלבים לבחירת קייטרינג לאירוע בת מצווה?

הצעד הראשון הוא להכין רשימה של המשתתפים, העדפותיהם התזונתיות וכל אלרגיה למזון. זה יעזור לכם לוודא שיש משהו לכולם ושאף אחד לא יישאר רעב. לאחר מכן, עליך להחליט על מקום ושירות הקייטרינג באירוע בת המצווה. יש לוודא כי במקום יש מטבח או גישה למטבח עבור שירות הקייטרינג במועדון הבת מצווה. אם לא, אתה יכול גם לבחור בשירות קייטרינג מחוץ למועדון . השלב הבא הוא לבחור איזה סוג אוכל להגיש – בופה או בציפוי. סגנון מזנון מאפשר ליותר אנשים לקבל גישה לאוכל בעוד שסגנון הציפוי מאפשר לאורחים עם מגבלות תזונתיות לאכול מה שהם יכולים לאכול מבלי לדאוג לזיהום צולב ממנות אחרות. לבסוף, כדאי להחליט כמה כסף ברצונכם להוציא על תקציב הקייטרינג של האירוע בת מצווה שלכם ולאחר מכן לבחור אפשרות קייטרינג בהתאם. למידע נוסף היכנסו לאתר של מועדון הדאימונד >> https://bat-mitzvah.org.il/

אירוע בת מצווה עושים רק בעזרת קייטרינג

כאשר בוחרים קייטרינג לאירוע מוצלח, כדאי לקחת בחשבון את סוג האירוע, מספר המשתתפים והמקום.

סוג של אירוע:

בת מצווה היא אירוע רשמי ודורשת בחירות אוכל עדינות יותר. מצד שני, אירוע חברה הוא פחות רשמי ויכול לכלול פינגר פוד או כריכים.

מספר משתתפים:

אם ישתתפו באירוע בת המצווה שלכם פחות מ-25 אנשים, אין צורך לשכור קייטרינג. אם יש בין 25-150 אנשים באירוע שלכם, מומלץ לשכור קייטרינג שיספק מתאבנים כמו גם משקאות ואוכל. לאירועים עם יותר מ-150 אורחים, עדיף לשכור קייטרינג לאירועים שיוכל לספק הכל, החל מתאבנים ועד ארוחות מנות מלאות.

מָקוֹם מִפגָשׁ:

אם אתם עורכים את האירוע שלכם בבית או במועדון בת מצווה, תצטרכו להביא את כל ציוד הקייטרינג בעצמכם. 

קייטרינג למועדון לבת מצווה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר