כל מה שחשוב לדעת על קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים הוא שירות מעולה לאנשים שמעוניינים לחגוג אירועים קטנים בחצר הבית או באולם אירועים קטן ויש חברות רבות כיום המציעות שירות זה.  אין ספק כי אירועים קטנים ניתן להקפיד בהם יותר מאשר באירועים גדולים.

נציין, כי עם השנים גדל באופן משמעותי הצורך של הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים ולא רק בגלל כמות האוכלוסיה הגדלה, אלא בעבות משבר הקורונה שגרם שייצר מציאות חדשה של העדפת אירועים קטנים על פני אירועים גדולים.

תכל'ס,  קייטרינג לאירועים קטנים מהווה כיום אלטרנטיבה מעולה לארוחת שף פרטית, שכן באירוע קטן גם כן נהוג שיהיה ציחלות אישי, הגשות אישיות על ידי שירות מלצרים וגם באירועים קטנים בדרך כלל נהוג שיש שף המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו.

טיפים חשובים שכדאי לדעת כשמזמינים קייטרינג לאירוע קטן

  1. ראשית יש לבדוק ביקורות בגוגל על על חברת הקייטרינג שמספקת את השירות. אפשר ואף רצוי גם לבדוק ברשתות החברתיות על השף שמציע את השירות של אותה חברה. שכן, ידוע כי כמו בכל דבר  יש ספקים טובים יותר ויש שפחות ויש שגם פחות מפחות.
  2. לוודא שיש תפריט מגוון, שיש מנות מותאמות גם לצמחוניים, גם לילדים כגון שניצלים או המבורגרים וכדומה, ולא רק מנות עיקריות המותאמות לקהל המבוגר שבדרך כל אוהב אוכל בשרי.
  3. נושא הכשרות של הקייטרינג גם חשובה כאן למי ששומר, ויש גם חברות קייטרינג לאירועים קטנים המנוהלות על ידי שפים שאין להם תעודת כשרות אך יודעים לספק לאחד או שניים מהאורחים מנות כשרות ממטבח חיצוני כשר.
  4. יש לוודא כי הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים ידאגו לכם גם לכל כלי ההגשה , וזה בלי שום קשר ל אם מדובר באירוע בופה או אירוע שבו המנות מוגשות באופן אישי לאורחים. מאוד נוח לעבוד מול ספק אחד שמכליל את כלל הצרכים של האירוע.

מחירים של קייטרינג לאירועים קטנים

אחד הגורמים העיקריים לשוני במחירים של קייטרינג לאירועים קטנים  הוא נושא התפריט. אם לצורך העניין מדובר באירוע ברית או חינה אז אין צורך כ"כ להזמין תפריט הכולל קבלת פנים מפוארת כמו בחתונה אלא די במבחר סלטים, כמה מנות פתיחה לאחר מכן מנות עיקריות וקינוחים.

במידה והולכים על אירוע קטן לחתונה למשל, אז מומלץ לבחור מגוון רב של מנות פתיחה, לשלב דוכני מזון בקבלת פנים, ואפילו מלצרים מסתובבים, ולאחר מכן מנות עיקריות, תוספות וקינוחים.

היכן ניתן למצוא קייטרינג לאירועים קטנים מיוחד וטעים?

המקום הראשון והכי מומלץ לחפש בו קייטרינג לאירועים הוא ע"י המלצת חבר. אם יש לכם חבר שהמליץ אין טוב יותר מזה. אבל אם אין לכם המלצה חמה ממישהו שאתם מכירים, פונים לגוגל.  ומקלידים קייטרינג לאירועים קטנים, 2-3 שקורצים לנו יכולים לעלות לגמר מבחינת בדיקת האיכות שלהם על פי הטיפים הרשומים לעיל ולהלן.

עוד כמה טיפים אחרונים לסיום

  1. מתכננים אירוע או מסיבה קייטרינג לאירועים? לא חייב לכלול גם שירות מלצרים –  ניתן היום גם להזמין מגשי אירוח, קייטרינג גורמה שבו הבנות מוכנות ובכך ניתן לחסוך בעלויות של צוות – ככל וצוות אינו נדרש ו"הדודה או הדוד" יכולים לעזור בהגשה.
  2. יש היום גם את הקונספט של שולחן שוק מפואר בו ניתן להזמין אוכל מוכן לאירועים קטנים ולסדר שולחן בסגנון שוק וכך לחסוך מצד אחד בעלויות צוות ומצד שני לתת קונספט שוק בסגנון מחניודה.

אנחנו מקווים שמאמר זה על שולחן שוק יעזור לכם בעת תכנון אירוע ומאחלים לכם אירוע טעים ומוצלח.

קייטרינג לאירועים קטנים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר