קייטרינג לאירועים קטנים

בעולם המודרני, קייטרינג לאירועים קטנים הופך להיות חובה. הוא משמש לא רק לאירועים גדולים אלא גם לצורכי התכנסויות קטנות של אנשים. בימינו אנשים רבים מחפשים שירותי קייטרינג שיוכלו להעניק להם שירות מותאם אישית. הם רוצים שהאורחים שלהם ייהנו מהאוכל ושלא יהיו תלונות על הטעם או המראה שלו. אם אתם מתכננים לערוך אירוע קטן, 

הנה כמה טיפים מה כדאי לעשות כדי להבטיח שהאורחים שלכם יהנו:

– יש לוודא שהמקום מתאים

– ודא שיש מספיק מקום ומקומות ישיבה

– וודאו שיש מערכת תאורה וסאונד טובה

– דאגו לכל הפרטים כמו הגדרות שולחן

כפי שהשם מרמז, קייטרינג לאירועים קטנים הוא שירות הפונה לאירועים בקנה מידה קטן. קייטרינג לאירועים קטנים שונה מקייטרינג לאירועים בקנה מידה גדול בגלל גודלו ומורכבותו של האירוע. האירוע עשוי להיות מסיבת יום הולדת או פגישה עסקית. שירות קייטרינג מסוג זה יכול להיעשות בבית או במיקור חוץ לחברה חיצונית. אירוע קטן יכול להיות מסיבת יום הולדת, חתונה, פגישה עסקית. עם זאת, יש להם דבר אחד במשותף – כולם צריכים קייטרינג. 

מהי הדרך הטובה ביותר לקיים אירועים אלו? 

ובכן, זה תלוי בסוג האירוע אליו אתם מארגנים. לדוגמה, אם מדובר בפגישה עסקית, תצטרכו לספק ארוחת צהריים או חטיפים ומשקאות למשתתפים בפגישה. אם זו חתונה אז תצטרכו לספק אוכל ושתייה אבל גם קישוטים ועוגה! חשוב לזכור שיש היום בשוק הרבה סוגים שונים של ציוד קייטרינג כמו תנורים, כלי בישול, ערכות סכו"ם וכו'.

חלק זה דן באתגרים העולים בעת קייטרינג לאירועים קטנים:

הנושא הראשון הוא שרבים משירותי הקייטרינג המסורתיים הינם יקרים ואינם מותאמים לצרכים של אירוע קטן. זה אומר שהם לא מספקים מספיק אוכל ושתייה, או שהם גובים יותר מדי עבור מה שמסופק. האתגר השני הוא שרבים מהקייטרינגים המסורתיים לא יעבדו עם הגבלות תזונתיות כמו טבעונות או אלרגיות. הגיליון השלישי הוא תכנון האירוע מראש כדי לוודא שיש מספיק צוות זמין כדי לתת מענה למספר קטן יותר של אורחים. אנשים רבים בוחרים לערוך אירועים משלהם, שיכולים להיות זולים יותר משכירת קייטרינג אבל עדיין יכול להיות קשה כי זה דורש יותר זמן ומאמץ מטעם המארח. אין צורך להזמין קייטרינג לאירוע קטן. אם אתם מארחים מסיבת ארוחת ערב, למשל, תוכלו להכין את האוכל והמשקאות שלכם בקלות. זה יכול לחסוך לך כסף ולתת לך יותר שליטה על התפריט. למידע נוסף היכנסו לאתר של מועדון הג׳ורדן >> https://www.mlaofek.co.il/

כדאי גם לשקול באיזה סוג אירוע מדובר לפני שמחליטים אם להזמין קייטרינג או לא. לדוגמה, אם מדובר בפגישה עסקית, אולי כדאי להזמין כריכים וקפה במקום להכין ארוחה משוכללת. עם זאת, אם מדובר במסיבת יום הולדת או קבלת פנים לחתונה, קייטרינג עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר מכיוון שאירוע מסוג זה דורש אפשרויות מזון ושתייה רשמיות יותר.

 

קייטרינג לאירועים קטנים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר